19
Eki

KAFE & RESTORAN

Art Neo İç Mimarlık olarak; başarılı mekanlar için özel, prestijli ve iddialı mekanlar tasarlıyoruz. Müşteri bütçesel odaklı ve elzem tasarım fikirleri ile mekân-alan olgusunu, refah-rahat mekanlar oluşturuyoruz. Markanızın tüm konsept-tasarım süreçlerini, sizlerin katkılarıyla ve sizleri sizlerden anlama gayesiyle ilerlemek öncelikli kurallarımız arasındadır.

Projemizde tüm süreçlerimiz şu şekilde ilerlemektedir; Öncelikli olarak, mekânı ön keşif için bir araya gelerek sizlerin de mekan içerisinde brieflerinizi anlayarak, mekanla tanışma aşamasından başlıyoruz. Bu aşamadan sonra, mekânın rölövesini alarak projenin ana hatlarını oluşturmaya başlıyoruz. Artık projemiz oluşmaya başlıyor, şimdi sizleri dinleme ve tanıma zamanı. Bu aşamadan sonra sizlerle ilk toplantımızı gerçekleştirmek için bir araya geliyoruz ve sizin istek, dilek ve arzularınızı not ederek aklınızdaki mekânı hayal etmeye başlıyoruz. Sonraki aşama sizden gelen tüm bilgiler doğrultusunda tasarım sürecimizi başlatıyoruz.

Tasarım aşaması; eskizler ve teknik notlarla projenin ön tasarım görsellerini oluşturmaya başlıyoruz. Ön tasarım aşamasında sizi tanımanın sonucunda oluşan tasarım fikirlerimizle birlikte ilk test renderlarımız oluşuyor. Sunum için sizinle bu aşamada sürekli telefon üzerinden ve örnek görsellerle sizlerle sürekli iletişimde kalarak final 3D Boyutlu görsel çizimlerimizi hazırlıyoruz. Görsel tasarımlarımız hazır hale geldiğinde sizleri ofisimizde ağırlayıp, sunumumuzun ilk kritiğini gerçekleştiriyoruz. Sunumlarımızda ortaya çıkan; tüm istekleri ve değişimleri not alarak revizelerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra revizeleri de size tekrar sunduktan sonra, tasarımları sizlerin onayını sunuyor ve onaylarınız alındıktan sonra projemizin uygulama aşamasına geçiyoruz.

Güncel değişen dünyada tüm trendleri takip ederek mekanları, tasarım olgularıyla hareket ederek oluşturmanın önemini çok iyi benimsiyor ve sizlerin fikirlerini de bu bağlamda değerli buluyoruz.  İnsan davranışları, psikolojik algıları ve uyum sağlamaları değişkendir. Bu bağlamda Cafe & Restoran gibi tüm insanlığa açık mekanlarda, renkler ve malzemeler bir etki yaratmaktadır. Bu etkiye tasarladığımız tüm mekanlarda özenle yön vermek için çalışıyoruz.

Beni takip etmeye devam edin, tavsiyelerime bu kanaldan devam edeceğim…