Önce – Sonra

BLACK MAMBA COFFE SHOP

30 gün süre içerisinde teslim ettiğimiz BLACK MAMBA COFFE projesine ait, öncesi ve sonrası görsellerimiz. Proje yaklaşık 115 m2 olup tüm alt yapı ve ince işleri tam profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi.

BLACK MAMBA COFFE SHOP

Proje tamamıyla bir dönüşüm-yenilik projesi oldu. Fast-food restoran konseptinden dönüştürdüğümüz mekân, loft mekân algısıyla tasarlandı.

BLACK MAMBA COFFE SHOP

Bar alanı ve önü mekânın en dip konumuna yerleşim yapılarak, mekanın derinliği bu ölçüde artırılması amaçlandı.

BLACK MAMBA COFFE SHOP

Black Mamba Coffe Shop Projemizde kullanılan tüm mobilya ve aydınlatma elemanları tamamıyla özel tasarım ürünü olup, tüm teknik çizim ve görselleştirmesi Art Neo İç Mimarlık tarafından projelendirildi.

BLACK MAMBA COFFE SHOP

Projemizin tüm tasarım ekipmanları ile birlikte bütünlük kazandırılması amaçlanmış olup; renk, malzeme ve detay uyumu öncelikli tasarım kurgularımızı oluşturmuştur.

BLACK MAMBA COFFE SHOP

Projemizde ekstra olarak bir asma kat alanı oluşturularak, mekândan maksimum oturum verimi alınması hedeflendi.

KORKMAZLAR KASAP

Projemiz cadde kasabı konsepti ile tasarlandı. Yaklaşık depo ile birlikte 75 m2 alana sahip olan projemizde, modern bir yaklaşımla tasarımımızı uyguladık.

KORKMAZLAR KASAP

Kasap projemizde, diğer tüm projelerimizde olduğu gibi fonksiyonel yerleşim, malzeme ve materyal uyumunu göz önünde bulundurarak müşterimizin bütçesi doğrultusunda projemiz hayata geçirildi.

ENİS ÇAM DİŞ KLİNİĞİ

Art Neo İç Mimarlık; hayal gücü, yaratıcılık ve bilgi birikimini, fonksiyon ve yaşam biçimlerine yorumlayarak iç mimari projeler geliştirmeyi hedefleyen ve bu projeleri anahtar teslim uygulayan bir iç mimarlık ofisidir.

Open chat