Hakkımızda

Hakkımızda


Samet PARSAK Kimdir?

1988 Adana doğumlu Samet Parsak, Akdeniz Üniversitesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı 2015 mezunu. İlk iş deneyimine Soraya Yachts firmasında ‘’Saha Mimarı’’ olarak başladı. Üniversite yıllarında imza attığı birçok proje ile üniversite derecesine katkıda bulundu. 2015 yılında mezun olduktan sonra çeşitli mimarlık- iç mimarlık ve inşaat ofislerinde ‘’Şantiye – Ofis Mimarı’’ departmanlarında uzun yıllar tecrübe edindi. Çok genç yaşta babası ile beraber ailesine yardımcı oldu, uzun yıllar talaş tozunu yutarak mobilya konusunda uzman bir iç mimar haline geldi. 2020 yılında kurduğu Art Neo İç Mimarlık ile mimarlık ve tasarım çalışmalarını sürdürmektedir.

ARTNEO İÇ MİMARLIK

Art Neo İç Mimarlık; hayal gücü, yaratıcılık ve bilgi birikimini, fonksiyon ve yaşam biçimlerine yorumlayarak iç mimari projeler geliştirmeyi hedefleyen ve bu projeleri anahtar teslim uygulayan bir iç mimarlık ofisidir.
Samet PARSAK tarafından 2019 yılında İstanbul’da kurulmuş ART NEO İÇ MİMARLIK tasarım ve uygulama anlayışı, modern mimari ve teknolojinin getirisi olarak deneysel ve kendini sürekli geliştiren çözümler üzerine kurgulanmıştır.
Art Neo İç Mimarlık; büyük ölçek karma kullanım iç mimari projeler ve küçük ölçek iç mimari projeler olmak üzere, farklı mekan tasarımlarını kendi ölçekleri ve özelleri üzerinden tasarlayarak çalışmalar üretmektedir.

Birlikte, bir araya getiren, etkileyici, ilham veren ve hayallerinizi gerçeğe dönüştüren mekanlar yaratıyoruz.

VİZYONUMUZ

Cafe-Restoran, Mağaza-Ticari, Villa-Konut, Ofis-Büro, Kuaför-Güzellik Salonları ve diğer iç mimari projeler gibi pek çok farklı alanda, tasarım trendlerini takip eden yenilikçi, sürdürülebilir ve teknoloji temelli mekanlar oluşturmak ve var olanlara inovasyon temelli yenilerini eklemektir.

DEĞERLERİMİZ

Şirketimiz, projeleri salt mimari olarak değil, disiplinler arası etkileşimli (elektrik, mekanik, statik vb.) bir bütün olarak tasarlamanın en doğru yol olduğuna inanır. Art Neo İç Mimarlık ile sizde farklılık yaratabilir, profesyonel desteğimizden yararlanabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Art Neo İç Mimarlık olarak geçmişten günümüze birçok kurumsal sektörde hizmet veren firmalara iç mimarlık desteği sağladık. Referanslarımız sayfamızda tüm projelerimize ulaşabilir, detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizi tercih edin, farklılık yaratın.

Open chat