SERVICES

KAFE – RESTORAN

Kafe & Restoran sektöründeki artan rekabet ve her geçen gün çoğalmakta olan marka ve trendlerle başa çıkabilen ve markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen mekân anlayışımızla, sizlere sadece bir mekan değil bir ekol ve ilham alınacak mekanlar tasarlıyoruz. Her geçen gün kendini biraz daha modernleştiren, yenilikçi çözümlerle daha çok müşteriye ulaşan mekân algısıyla hareket ediyoruz. Kafe & Restoran mekanlarınız diğer yaşam alanlarından farklı olarak çok geniş kitleye hitap eden ve bu tasarımları dünyanın hiç ulaşılmayan şehirlerine kadar ulaştıran, ilham alınası bir mekan olma kaygısı ile ART NEO İÇ MİMARLIK’ın profesyonel ekibi tarafından tasarlanıp uygulanmaktadır.

Hemen İncele!

EV-VİLLA

Sizlerin de hayat tarzlarınızı göz önünde bulundurarak, tamamen size hitap eden tasarımlarla ve fonksiyonel, işlevsel çözümlerimizle hayal edemeyeceğiniz farklılıkta yaşam alanları oluşturuyoruz. Eviniz en özel yaşam alanınız olduğu gibi en özel tasarımlarla, en fonksiyonel çözümlerle ve profesyonel ekibimizle sizi en yaşanabilir mekanlarla buluşturmayı hedefliyoruz.

Hemen İncele!

OFİS – MAĞAZA

Uzun yıllar edindiğimiz tecrübelerimizle, çalışma alanlarının ihtiyaçlarını optimum düzeyde sağlayarak, tüm kurumsal gereksinimleri ekleyerek, sizlere en iyi çalışma ortamlarını tasarlıyoruz. Tüm o belirli kalıpları yıkarak en son trendlerin tasarıma kadar yolculuğunu sizin değerli isteklerinizle harmanlayarak projelerimizi tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Hemen İncele!

UYGULAMA – TADİLAT

Bizler sadece tasarım ve uygulama projelerini değil, aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm proje aşamalarında da sizlere yardımcı oluyoruz. Tasarım projeniz var ise sizin projenizi uzman ekiplerimizle birlikte, tamamen profesyonel bir şekilde uyguluyoruz. Dilerseniz tasarım ve projelendirme hizmetleriniz için Uzman 3D Boyutlu tasarım ekibimizle birlikte mekanınızın projesini hazırlıyoruz. Mekânınız ne olursa olsun tadilatlarınızı en modern ekipmanlarımızla ve uzman ekibimizle en optimum sürede yapıyoruz.

Hemen İncele!

RENDER – GÖRSELLEŞTİRME

Bilindiği üzere dijital çağla birlikte gereksinimler hızla değişmeye, büyümeye ve değişmeye başladı. Bu gereksinimle inşaat ve mimarlık sektörlerinde en üst seviyede ilerlemekte ve gelişmektedir. Bu bağlamda projeleriniz için; İç Mimari – Mimari Görselleştirme, Kentsel Dönüşüm Projeleri, Mobilya Katalog Tasarımları ve birçok 3D Görselleştirme hizmetimizle projelerinizi en profesyonel, gerçeklik olgusunu mimari anlayışla bağdaştıran uzman ekibimizle birlikte hazırlıyoruz.

Hemen İncele!
Open chat